Pražský Rallysprint
K oblíbeným Napište nám - Pražský Rallysprint Pražský Rallysprint Facebook
Pražský Rallysprint Pražský Rallysprint Pražský Rallysprint Pražský Rallysprint
Generální partner Hlavní partner Hlavní partner Oficiální partner Oficiální partner

Tipcars Pražský Rallysprint 2021 | Výsledky závodu 2018

ZÁVOD ZRUŠEN
S lítostí oznamujeme všem příznivcům rally, že vzhledem k aktuálním opatřením vlády ČR jsme nuceni závod opět odložit.
Omlouváme se.
1.Koči Martin - Mozner jun. RadovanŠkoda Fabia R5 (CJ 15 WRC)
Škoda Slovakia Motorsport
29:05,2
2.Béreš jun. Jozef - Šintal LukášFord Fiesta R5 (01R 0304)
SK DER Rally Team
29:06,1+0,9
3.Odložilík Roman - Tureček MartinŠkoda Fabia R5 (02R 0097)
SK DER Rally Team
29:09,0+3,8
4.Bisaha Ondřej - Dvořák MatějHyundai i20 R5 (ALZ R 526)29:09,8+4,6
5.Štajf Vojtěch - Janeček KarelVolkswagen Polo GTI R5 (KI BRR 5)
Racing 21
29:11,3+6,1
6.Trojan jun. Karel - Zázvorka AlešŠkoda Fabia R5 (01R 0339)
Korno Motorsport
29:20,1+14,9
7.Lukyanuk Alexey - Houšť MiroslavFord Fiesta R5 (CA S 027)
Rufa Sport
29:25,1+19,9
8.Peták Josef - Benešová AlenaFord Focus RS WRC '06 (01R 0401)
AMK Pačejov
29:27,5+22,3
9.Grzyb Grzegorz - Poradzisz MichałŠkoda Fabia R5 (KE S 119)
Rufa Sport
29:35,1+29,9
10.Pokorný Zdeněk - Lasevič RichardŠkoda Fabia R5 (01R 0352)
Drotár Autošport
29:43,2+38,0
11.Kačírek Petr - Kačírková PetraŠkoda Fabia R5 (01R 0380)
Duck Racing
29:46,4+41,2
12.Semerád Josef - Blaškovanová VeronikaMitsubishi Lancer Evo IX (01R 0170)29:50,5+45,3
13.Trněný Karel - Doerr ChristianŠkoda Fabia WRC (10R 0047)29:52,0+46,8
14.Pospíšilík Tomáš - Mazal RadekŠkoda Fabia R5 (09R 0082)
Autokomplex Menčík Škoda Rally team
30:06,2+1:01,0
15.Tlusťák Antonín - Vybíral IvoŠkoda Fabia R5 (SP 06-61)30:07,6+1:02,4
16.Vlček Martin - Šebrle RomanFord Fiesta R5 (BA S 186)
Kowax Racing
30:46,4+1:41,2
17.Gavlák Peter - Horniaček EmilŠkoda Fabia R5 (KE S 125)
Imaxx-ADV Rally Team
30:48,8+1:43,6
18.Kašpar Jiří - Janouch PetrŠkoda Fabia R5 (K KM 85)31:03,5+1:58,3
19.Pondělíček Lukáš - Perski EduardŠkoda Fabia S2000 (01R 0375)31:08,5+2:03,3
20.Vavřinec Tomáš - Venclík JakubMitsubishi Lancer Evo IX (01R 0080)31:26,8+2:21,6
21.Konečný Tomáš - Lejko MatúšSubaru WRX Sti (PO S 056)
Rally System Slovakia
31:29,0+2:23,8
22.Lapdavský Lukáš - Lapdavský JuliusSubaru Impreza STi
Subaru Komárno Rally Team
31:31,4+2:26,2
23.Semerád Petr - Hlávka JiříOpel Adam R2 (11R 0330)
Hájek Rally Team
31:31,8+2:26,6
24.Kožmín Martin - Bártek DavidMitsubishi Lancer Evo IX (01R 0089)
Auto Kožmín Rally Racing
31:34,9+2:29,7
25.Štochl Karel - Vacková AdélaŠkoda Fabia R5 (11R 0404)31:45,1+2:39,9
26.Kouřil Martin - Beznoska MiloslavPeugeot 208 R2 (14R 0298)
GT2 Motorsport
31:45,9+2:40,7
27.Kukučka Tomáš - Vejačka PeterFord Fiesta R5 (01R 0386)
KL Racing Team
32:11,1+3:05,9
28.Mandík ml. Vladimír - Persein DannyŠkoda Fabia TDi (01R 0066)32:33,7+3:28,5
29.Sýkora Jan - Matuška PavelFord Fiesta R5 (PX66 HVU)33:04,5+3:59,3
30.Tomek David - Nesrovnal Tomᚊkoda Fabia S2000 (11R 0318)33:08,8+4:03,6
31.Tenkl Lubomír - Pešata JanBMW M3 (11R 0327)33:12,9+4:07,7
32.Lehký Martin - Vít DušanŠkoda Fabia TDi33:16,2+4:11,0
33.Kornhefr Jan - Graubner NikolasOpel Adam R2 (11R 0370)
AMK Pačejov
33:24,1+4:18,9
34.Kutílek Miloš - Pilný AlešFiat Grande Punto JTD (03R 0092)33:38,2+4:33,0
35.Hauptvogel Tomáš - Palivec ŠtěpánPeugeot 208 R2 (02R 0090)
Kowax Racing
34:01,6+4:56,4
36.Nešetřil Petr - Černoch JiříPorsche 997 GT3 (01R 0387)
Červenka Pavel
34:09,2+5:04,0
37.Arnošt Tomáš - Štefan DavidOpel Adam Cup (11R 0275)34:30,0+5:24,8
38.Pokorná Sandra - Skořepa JiříSubaru Impreza STi (01R 0347)34:45,9+5:40,7
39.Tuček Marcel - Tučková TerezaMazda RX-7 (10R 0173)
Klub Fox Racing Team v AČR
35:05,4+6:00,2
40.Hustý Petr - Kouřil RudolfMercedes-Benz 190E 2.3 16V (01R 0019)35:10,4+6:05,2
41.Nedbal Michal - Herman Lukᚊkoda 110 L Rallye (14R 0028)
Randy Historic Racing Klub
35:48,7+6:43,5
42.Bělohradský Tomáš - Rieger DavidBMW 318 iS36:09,8+7:04,6
43.Lounová Olga - Nesvadba RichardMitsubishi Lancer Evo IX
JT Rally Team
36:12,4+7:07,2
44.Havel Jan - Pešek LiborToyota GT86 CS-R3 (BGL GT 86)
Klub Fox Racing Team v AČR
36:43,8+7:38,6
45.Šimek Ondřej - Horáček JindřichMitsubishi Lancer Evo IX (04R 0015)
Orion Racing TEAM - SHIVA KTM
36:46,7+7:41,5
46.Štuksa Marek - Novák OndřejOpel Adam Cup (01R 0408) 36:55,1+7:49,9
47.Pecuch Roland - Dudášová ViktóriaLada VAZ 2107 (KS S 029)
A-Team
37:48,2+8:43,0
48.Petrášek Jiří - Petrášek PavelOpel Ascona B (01R 0167) 38:12,4+9:07,2
49.Kulhan Jiří - Klička MilanŠkoda 130 LR (11R 0301)38:39,7+9:34,5
50.Holakovský Aleš - Vinopal MartinŠkoda Felicia (01R 0361)39:03,3+9:58,1
51.Janeček Patrik - Kotlas JiříCitroën DS3 R3T Max (09R 0080)
BV Racing
39:05,3+10:00,1
52.Dunovský Václav - Dejl LubošPeugeot 208 R2
Rallyesport Poděbrady v AČR
40:55,2+11:50,0
53.Blahout Milan - Chaloupka PetrŠkoda 130 L41:22,3+12:17,1
54.Zabloudil Štěpán - Vodička DanielFord Fiesta R5 (12R 0048)44:54,4+15:49,2
55.Kopáček jun. Václav - Faitl MichalŠkoda Fabia R5 (01R 0407)
Duck Racing
49:09,9+20:04,7
ODSTOUPILI
Pech jun. Václav - Uhel PetrFord Fiesta R5 (01R 0365)
EuroOil Invelt Team
Havárie
Melichárek Jaroslav - Melichárek ErikFord Fiesta RS WRC (11R 0397)
Zaneti Motorsport
Odstoupil
Drotár Igor - Ferencz ImrichŠkoda Fabia WRC (KE S 115)
Drotár Autošport
Odstoupil
Šikl Martin - Vaněk BohuslavMitsubishi Lancer Evo IX (13R 0003)
Auto Kožmín Rally Racing
Havárie
Hrobský Petr - Vopelka DavidMitsubishi Lancer Evo IX (08R 0060)
Auto Kožmín Rally Racing
Odstoupil
Dědic jun. Vlastimil - Pokorný MilanPorsche 997 GT3 (11R 0403)
VD Rally team klub v AČR
Nenastoupil na start
Richter Dirk - Centner NanettLancia Delta HF Integrale (DD-DR 1)Vyloučen
Macek Karel - Palivec JaroslavPorsche 997 GT3 (05R 0060)Nenastoupil na start
Hladík Jiří - Studený IvoRenault Clio Sport (12R 0046) Odstoupil
Generální partner Hlavní partner Hlavní partner Oficiální partner Hlavní mediální partner Mediální partner Mediální partner Oficiální partner Oficiální partner Oficiální partner Oficiální partner
Pražský Rallysprint