Níže zveřejněný seznam posádek je konečným seznamem přihlášených posádek.
Jde o platný seznam pro rok 2023.
č. | tým | jezdec | spolujezdec | národnost | vozidlo | skupina |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dohnal Jan | Dohnal Jan | Vybíral Ivo | CZE | Ford Fiesta WRC | 4WD |
2 | Yacco ACCR Team | Cais Erik | Mazal Radek | CZE | Škoda Fabia RS Rally2 | 4WD |
3 | Rufa Motor-Sport | Semerád Petr | Glössl Petr | CZE | Škoda Fabia RS Rally2 | 4WD |
4 | ACCR Racing 21 Team | Štajf Vojtěch | Kotlář Radim | CZE | Volkswagen Polo Gti R5 | 4WD |
5 | Enge Tomáš | Enge Tomáš | Kulich Aleš | CZE | Škoda Fabia RS Rally2 | 4WD |
6 | Černý Jan | Černý Jan | Kočendová Natálie | CZE | Škoda Fabia RS Rally2 | 4WD |
7 | Semerád Martin | Semerád Martin | Mareš Jiří | CZE | Škoda Fabia Rally2 Evo | 4WD |
8 | Kowax Racing | Vlček Martin | Révai Daniela | CZE | Hyundai i20 R5 | 4WD |
9 | Trojan Karel | Trojan Karel | CZE | Škoda Fabia R5 | 4WD | |
10 | Lehký Martin | Lehký Martin | Vít Dušan | CZE | Škoda Fabia RS Rally2 | 4WD |
11 | Duck Racing Autoklub v AČR | Kačírek Petr | Procházková Petra | CZE | Škoda Fabia R5 | 4WD |
12 | Aries Racing | Gonda Richard | Palko Miroslav | SVK | Škoda Fabia Rally2 Evo | 4WD |
14 | Top Trans Highway s.r.o. | Tomek David | Švec Roman | CZE | Škoda Fabia WRC | 4WD |
15 | Automoto Klub Pačejov v AČR | Peták Josef | Novák Jaroslav | CZE | Škoda Fabia R5 | 4WD |
16 | Štochl Karel | Štochl Karel | Lorenc Zdeněk | CZE | Škoda Fabia R5 | 4WD |
17 | Šikl Martin | Šikl Martin | Vilímek Petr | CZE | Mitsubishi Lancer Evo IX | 4WD |
18 | Sýkora Jan | Sýkora Jan | Palivec Štěpán | CZE | Mitsubishi Lancer Evo IX R4 | 4WD |
19 | Chooligan Racing Team | Kolčák Róbert | Lieskovcová Zuzana | SVK | Škoda Fabia R5 | 4WD |
20 | Nwelati Dominik | Nwelati Dominik | Stross Jiří | CZE | Škoda Fabia R5 | 4WD |
21 | Rentor Motorsport | Vlček Marek | Plachý Tomáš | CZE | Škoda Fabia Rally2 Evo | 4WD |
22 | Nešetřil Petr | Nešetřil Petr | Černoch Jiří | CZE | Porsche 997 GT3 | 4WD |
23 | Semerád Josef | Semerád Josef | Semerádová Kateřina | CZE | Mitsubishi Lancer Evo IX | 4WD |
24 | Černý Michal | Černý Michal | Hradil Michal | CZE | Mitsubishi Lancer Evo IX R4 | 4WD |
25 | Krtz Motorsport | Komárek David | Fillová Kristýna | CZE | Toyota Yaris GR | 4WD |
26 | Brynda Racing | Pokorný Zdeněk | Kalistová Martina | CZE | Škoda Fabia R5 | 4WD |
27 | Plsek George | Plsek George | Persein Danny | USA/CZE | Škoda Fabia Rally2 Evo | 4WD |
28 | HM Racing | Mutňanský Ivan | Španko Martin | SVK | Škoda Fabia R5 | 4WD |
29 | Janouch Miroslav | Janouch Miroslav | Šrajer Jan | CZE | Mitsubishi Lancer Evo III | HA |
30 | Auto Podbabská Škoda Mol Team | Vančík Jaroslav | Tománek Jan | CZE | BMW M3 | HA |
31 | Frei Jan | Frei Jan | Šatek Luboš | CZE | Mitsubishi Lancer Evo III | HA |
32 | Racing Club 2008 v AČR | Tenkl Lubomír | Benešová Alena | CZE | BMW M3 | HA |
33 | Klub Fox Racing Team v AČR | Tuček Marcel | Tučková Tereza | CZE | Mitsubishi Lancer Evo IX | 4WD |
34 | Severa Motorsport s.r.o. | Severa Martin | Bouček Libor | CZE | Škoda Fabia RS Rally2 | 4WD |
35 | Procházka Jan | Procházka Jan | Lasevič Richard | CZE | Toyota Yaris GR | 4WD |
36 | ACCR Ralex-Sport | Štefan David | Světlík Jan | CZE | Peugeot 208 Rally4 | 2WD |
37 | Tošner Václav | Tošner Václav | Kocour Tomáš | CZE | Renault Clio Rally4 | 2WD |
38 | Rybák Jiří | Rybák Jiří | Beníšek Radek | CZE | Renault Clio Rally4 | 2WD |
39 | Vd Rally Team Klub v AČR | Dědic Vlastimil | Kuzmik Viktor | CZE | Škoda Fabia Kit Car | 2WD |
40 | Navrátil Jiří | Navrátil Jiří | Gál Julius | CZE | Peugeot 208 R2 | 2WD |
41 | Janota Miroslav | Janota Miroslav | Novák Petr | CZE | Opel Ascona 400 | HA |
42 | Petrášek Jiří | Petrášek Jiří | CZE | Opel Ascona B | HA | |
43 | Budil Stanislav | Budil Stanislav | Kohout Martin | CZE | BMW 2002 TI | HA |
44 | Mandík Vladimír jun. | Mandík Vladimír jun. | Heller Štěpán | CZE | Mercedes-Benz 190 E | HA |
45 | Automoto Klub Pačejov v AČR | Heřman Pavel | Pfajfr Tomáš | CZE | Ford Fiesta Rally3 | 4WD |
46 | Kutílek Miloš | Kutílek Miloš | Janková Vanesa | CZE | Fiat Grande Punto JTD | 2WD |
47 | Macek Karel | Macek Karel | Vondřičková Lucie | CZE | Toyota Yaris GR | 4WD |
48 | Musil Stanislav | Musil Stanislav | Skořepa Jiří | CZE | Toyota Yaris GR | 4WD |
49 | Havránek Michal | Havránek Michal | Jevický Jiří | CZE | Renault Clio Rally4 | 2WD |
50 | Rentor Motorsport | Vlček Jakub | Matyáš David | CZE | Renault Clio Rally4 | 2WD |
51 | Štuksa Tomáš | Štuksa Tomáš | Novák Ondřej | CZE | Renault Clio Rally5 | 2WD |
52 | ČK motorsport | Štěpánek Petr | Kulhan Jiří | CZE | Opel Corsa Rally4 | 2WD |
53 | Kowax Racing | Hauptvogel Tomáš | Rychlý Matěj | CZE | Opel Adam Cup | 2WD |
54 | Automoto Klub Pačejov v AČR | Klokočník Tomáš jun. | Rišková Renata | CZE | Opel Astra GSi | HA |
55 | Maier Pavel | Maier Pavel | Minářík Petr | CZE | Ford Escort RS 1600 | HA |
56 | Štuksa Marek | Štuksa Marek | Paldus Tomáš | CZE | Škoda Favorit 136 L | HA |
57 | Top Trans Highway s.r.o. | Tomek Vladimír | Beránek Jan | CZE | Škoda Favorit 135 L | 2WD |
58 | Andrys František | Andrys František | Bursa Jan | CZE | Renault Clio Sport | 2WD |
59 | Šlegl Petr | Šlegl Petr | Kreslová Lenka | CZE | Renault Clio Sport | 2WD |
60 | Vymlátil Jakub | Vymlátil Jakub | Picka Ondřej | CZE | Opel Adam Cup | 2WD |
61 | Severa Motorsport s.r.o. | Slavíková Eliška | Slavík Jan | CZE | Škoda Fabia | 2WD |
62 | Kicker Racing Autoklub v AČR | Rendlová Barbora | Picka Petr | CZE | Opel Adam Cup | 2WD |
63 | Automoto Klub Pačejov v AČR | Klokočník Tomáš | Klokočníková Linda | CZE | Škoda Favorit 136 L | HA |
64 | Petráček Miroslav | Petráček Petr | Petráček Miroslav | CZE | Škoda 130 LR | HA |
65 | Automoto Klub Pačejov v AČR | Klokočník Petr | Vaňha Marek | CZE | Lada VFTS | HA |
66 | Holakovský Aleš | Holakovský Aleš | Skalický Michal | CZE | Škoda Felicia | 2WD |
Kompletní seznam posádek ve formátu pdf ke stažení zde.