Pražský Rallysprint
K oblíbeným Napište nám - Pražský Rallysprint Pražský Rallysprint Facebook
Pražský Rallysprint Pražský Rallysprint Pražský Rallysprint Pražský Rallysprint
Generální partner Hlavní partner Hlavní partner Oficiální partner

Tipcars Pražský Rallysprint 2023 | Fotografie 2022

XXVII. TipCars Pražský Rally Sprint vyhrál Honza Dohnal s vozem Ford Fiesta WRC
27.11.2022

Diváci si během XXVII. TipCars Pražského Rally Sprintu na své. Oproti minulým letům vyšlo počasí, a tak nemuselo přijít na řadu zimní oblečení. Letošní ročník nakonec ovládl Honza Dohnal s vozem Ford Fiesta WRC, před Václavem Pechem (Ford Focus WRC) a Vojtěchem Štajfem (Hyundai i20 WRC). Největší potlesk ale sklidil jednoznačně Jan Skála. Ten s vypůjčeným žigulem v barvách VB bavil diváky v každé zatáčce Strahovského okruhu.

Posádky mají za sebou první rychlostní zkoušky XXVII. TipCars Pražského Rally Sprintu
26.11.2022

Na RZ Mořina čekaly na posádky náročné podmínky v podobě kluzké trati a množství vytahaných nečistot. RZ zvládl nejlépe Václav Pech s Petrem Uhlem s vozem Ford Focus WRC. Aktuálně jsou na trati druhé RZ a poté se přesouvají posádky na Strahov, kde bude zápolení o vítězství pokračovat.

Před startem XXVII. TipCars Pražského Rally Sprintu 2022
25.11.2022

Letos již podruhé budou burácet v okolí Strahova motory závodních vozů. Na start se postaví celkem 59 posádek v čele s vozem nejvyšší specifikace WRC Fordem Fiesta, za jehož volantem se představí Honza Dohnal. Sekundovat mu jistě budou chtít Václav Pech s Fordem Focus WRC nebo Vojtěch Štajf s Hyundai i20 WRC. Pozadu nebudou chtít zůstat ani Martin a Petr Semerádovi, či Tomáš Enge, kteří usednou do vozů Škoda Fabia Rally2 Evo.

XXVI. TipCars Pražský Rallysprint vyhrál domácí Petr Semerád
26.3.2022

Slunečné jarní počasí, klasické rychlostní zkoušky, zaprášené cesty, velké smyky, takový byl jarní TipCars Pražský Rallysprint.

Před startem XXVI. TipCars Pražského Rallysprintu
25.3.2022

Přípravy před TipCars Pražský Rallysprint 2022
25.3.2022

V netradičním březnovém termínu se uskuteční XXVI. TipCars Pražský Rallysprint. Místo tradičního zakončení rallyové sezóny letos tato populární show soutěžáckou sezónu zahajuje. Diváci se tak díky slunečnému počasí mají nač těšit. A kromě českých posádek se mohou na závěrečném Epilogu těšit také na finskou hvězdu Kalle Rovanperu, aktuálně vedoucího jezdce WRC, který v Praze usedne do vozu Toyota Supra.

Generální partner Hlavní partner Hlavní partner Oficiální partner Hlavní mediální partner Mediální partner Mediální partner Oficiální partner Oficiální partner
Pražský Rallysprint