Pražský Rallysprint
K oblíbeným Napište nám - Pražský Rallysprint Pražský Rallysprint Facebook
Pražský Rallysprint Pražský Rallysprint Pražský Rallysprint Pražský Rallysprint
Generální partner Hlavní partner Hlavní partner Oficiální partner Oficiální partner

Tipcars Pražský Rallysprint 2019 | Průvodce a pokyny pro diváky

Divácký průvodce TipCars Pražského Rallysprintu

Na následujících řádkách naleznete pokyny a průvodce XXIV. TipCars Pražským Rallysprintem 2018, snad pomůže ke snadnější orientaci.

RZ TipCars okruh - Strahov: Pokyny pro diváky

Pražský Strahov je velmi dobře dostupný pomocí MHD, dojedete sem tramvají či autobusem, což je vzhledem k předpokládanému hustému provozu rozhodně nejlepší alternativa.

Dobře se oblečte, obvykle v tomto termínu fouká a je zima. Dbejte pokynů pořadatelů a rallysprint sledujte jen z míst k tomu určených. Pořadatel bude velmi striktní a v případě nedodržení bezpečnostních pokynů pořadatele, budou rychlostní zkoušky zrušeny!

Návštěvníci XXIV.TipCars PRAŽSKÝ RALLYSPRINT se do centra závodu, a do diváckých míst dostanou pouze třemi místy, a je nutné z důvodu bezpečnosti tyto místa a časy bezpodmínečně dodržovat!!!

Přechod přes trať 1

Návštěvníci, kteří ke Strahovu půjdou ulicí Tomanova a Spiritka se dostanou do ulice Atletická, kde půjdou cca 150 m po trati závodu, a odbočí vlevo do ulice Diskařská u stadionu E. Rošického. Ulicí Diskařská se dostanou na jedno z diváckých míst, a do servisní zóny.

Důležité upozornění: Přechod pro návštěvníky se v ulici Atletická uzavře v 09:50 hod.

Přechod přes trať 2

Návštěvníci, kteří ke Strahovu půjdou ulicí Pod stadiony a Turistická, budou navedeni do ulice Motoristická, po jejímž průchodu přejdou trať u hotelu Coubertin do servisní zóny a diváckých míst.

Důležité upozornění: Přechod pro návštěvníky se v ulici Motoristická uzavře v 09:50 hod.

Příchod

Návštěvníci, kteří ke Strahovu půjdou ulicí Bělohorská a Dlabačov se na dají na křižovatce Malovanka do ulice Vaníčkova, kde budou po cca 70m nasměrováni do ulice Chodecká, kterou se dostanou do servisní zóny a diváckých míst.

Důležité upozornění: Tento příchod není časově omezen.

! Při prohlídce servisního parkoviště dbejte zvýšené opatrnosti.

! Závod sledujte pouze z diváckých míst.

! V průběhu závodu se nepřemísťujte.

! Neničte majetek.

! Chovejte se ohleduplně k životnímu prostředí.


V blízkosti servisní zóny a diváckých míst bude sociální zázemí, ale také stánky s občerstvením, stejně jako s upomínkovými předměty, které si budou moci návštěvníci zakoupit.

Hlavní program se bude odehrávat v okolí pražského Strahova v sobotu 1.12. od 9:00 až do pozdního odpoledne, ale závodní vozy v servisu, ale i v akci zde bude možné sledovat již v pátek od ranních hodin při technických přejímkách. Další informace o TipCars Pražském Rallysprintu se dozvíte na ostatních stránkách webu, nebo na facebookovém profilu, kde naleznete další aktuální info.

Přejeme vám, aby se vám TipCars Pražský Rallysprint líbil a bezpečně jste si vychutnali tento automobilový závod na sklonku roku.

Generální partner Hlavní partner Hlavní partner Oficiální partner Hlavní mediální partner Mediální partner Mediální partner Oficiální partner
Pražský Rallysprint