K oblíbeným Napište nám - Pražský Rallysprint Pražský Rallysprint Facebook
Pražský Rallysprint Pražský Rallysprint Pražský Rallysprint
Generální partner Hlavní partner Hlavní partner Oficiální partner

Tipcars Pražský Rallysprint 2017 | Výsledky závodu 2017

1.Dohnal Jan - Ernst MichalFord Fiesta WRC '17 (PX66 DMV)25:03,9
2.Grzyb Grzegorz - Poradzisz MichałŠkoda Fabia R5 (KE S 119)
Rufa Sport
25:27,0+23,1
3.Trněný Karel - Doerr Christian Škoda Fabia WRC (10R 0047)
Doerr Christian
25:42,1+38,2
4.Valoušek jun. Pavel - Havelková VeronikaŠkoda Fabia R5 (CJ 15 WRC)
Icari Rally Team
25:45,2+41,3
5.Štajf Vojtěch - Klokočka Škoda Fabia R5 (01R 0380)
Klokočka Škoda Czech national team
25:46,7+42,8
6.Melichárek Jaroslav - Melichárek ErikFord Fiesta RS WRC (TO S 022)
Melico Racing
25:58,9+55,0
7.Vlček Martin - Hauptvogel TomášFord Fiesta R5 (BA S 186)
Svarmetal Motorsport
26:07,9+1:04,0
8.Trojan jun. Karel - Sobota JakubŠkoda Fabia R5 (01R 0339)
J-M Motors s.r.o.
26:13,5+1:09,6
9.Odložilík Roman - Tureček MartinFord Fiesta R5 (01R 0304)
CS - TRT Rally Sport
26:14,5+1:10,6
10.Drotár Igor - Bánoci VladimírŠkoda Fabia R5 (KE S 125)
Drotár Autošport
26:22,6+1:18,7
11.Peták Josef - Joska OndřejFord Focus RS WRC '06 (01R 0340)
Dohnal Jan
26:42,8+1:38,9
12.Tlusťák Antonín - Tomeček MartinŠkoda Fabia R5 (14R 0350)
Tlusťák Racing
26:44,3+1:40,4
13.Pokorný Zdeněk - Lasevič RichardŠkoda Fabia R5 (01R 0352)26:50,9+1:47,0
14.Koči Martin - Schovánek Filip Škoda Fabia WRC (10R 0058)
Styllex Slovak National Team
26:57,1+1:53,2
15.Kačírek Petr - Kačírková PetraŠkoda Fabia R5 (01R 0337)
Duck Racing
27:17,9+2:14,0
16.Semerád Josef - Blaškovanová VeronikaMitsubishi Lancer Evo IX27:19,9+2:16,0
17.Gavlák Peter - Horniaček EmilMitsubishi Lancer Evo IX
Imaxx-ADV Rally Team
27:26,8+2:22,9
18.Kukučka Tomáš - Cireň PavolFord Fiesta R5 (PY63 LYX)
KL Racing Team
27:30,1+2:26,2
19.Bisaha Ondřej - Běhula MartinFord Fiesta R5 (PX66 HVU)
KM Racing Slovakia
27:31,4+2:27,5
20.Tuček Marcel - Tučková TerezaMitsubishi Lancer Evo IX
Klub Fox Racing Team v AČR
27:44,3+2:40,4
21.Sýkora Jan - Matuška PavelMitsubishi Lancer Evo IX27:44,7+2:40,8
22.Pondělíček Lukáš - Pondělíčková MarkétaŠkoda Fabia S2000 ( 01R 0375)27:47,5+2:43,6
23.Nešetřil Petr - Černoch JiříPorsche 997 GT328:06,6+3:02,7
24.Firla Lumír - Michalec LubomírSubaru Impreza STi
Duck Racing
28:07,7+3:03,8
25.Richter Dirk - Centner NanettFord Escort WRC (R1 FMC)28:14,0+3:10,1
26.Plíhal Miroslav - Novák OndřejŠkoda Octavia WRC (10R 0046)
Profiko Rally Team
28:26,1+3:22,2
27.Milowský Martin - Nezval MiroslavMitsubishi Lancer Evo VI28:50,9+3:47,0
28.Štochl Karel - Vacková AdélaSubaru Impreza STi28:56,3+3:52,4
29.Pokorná Sandra - Skořepa JiříSubaru Impreza STi29:05,3+4:01,4
30.Dunovský Václav - Dejl LubošPeugeot 208 R2
Sparrow Racing Team
29:10,1+4:06,2
31.Tenkl Lubomír - Vosádka JaroslavBMW M3 E3029:15,8+4:11,9
32.Vopatřil Martin - Zapletal KarelOpel Adam R2
Kimi Racing
29:35,4+4:31,5
33.Šikl Martin - Pecina MartinMitsubishi Lancer Evo IX
Auto Kožmín
29:39,2+4:35,3
34.Kožmín Martin - Perski EduardMitsubishi Lancer Evo IX
Auto Kožmín
29:50,0+4:46,1
35.Jirovec Jiří - Janovská KateřinaToyota Corolla WRC (01R 0367)
EuroOil Invelt Team
29:50,8+4:46,9
36.Lehký Martin - Knytl Tomᚊkoda Fabia TDi30:10,4+5:06,5
37.Macek Karel - Vaněk TomášPorsche 997 GT330:29,1+5:25,2
38.Kašpar Jiří - Janouch PetrŠkoda Octavia30:32,9+5:29,0
39.Hustý Petr - Horák JiříMercedes-Benz 190E 2.3 16V30:43,7+5:39,8
40.Mandík ml. Vladimír - Maršálková TerezaŠkoda Fabia TDi31:17,6+6:13,7
41.Kutílek Miloš - Nádvorník JanFiat Grande Punto JTD31:22,0+6:18,1
42.Kopáček jun. Václav - Šašek RostislavSubaru Impreza STi
Duck Racing
31:24,0+6:20,1
43.Vašátko Leoš - Beran JaroslavMitsubishi Lancer Evo IX31:58,4+6:54,5
44.Bělohradský Tomáš - Rieger DavidBMW 318 iS E3032:08,4+7:04,5
45.Hrobský Petr - Štěpán DaliborMitsubishi Lancer Evo IX
Auto Kožmín
32:39,0+7:35,1
46.Hladík Jiří - Šintal LukášHonda Civic Type-R32:41,8+7:37,9
47.Kdér Martin - Sladkovský RadekŠkoda 130 LR33:39,6+8:35,7
48.Havlásek Marcel - Langner ValentinPeugeot 208 R233:41,0+8:37,1
49.Pospíšilík Tomáš - Hovorka JiříŠkoda Fabia R5 (09R 0082)33:54,9+8:51,0
50.Hodouš Jan - Kašák KarelŠkoda Fabia TDi33:57,6+8:53,7
51.Kulhan Jiří - Mareš JiříŠkoda 130 LR33:59,8+8:55,9
52.Štuksa Marek - Novák OndřejŠkoda Favorit 136L35:01,9+9:58,0
53.Voldřich Jakub - Janeček PatrikPeugeot 206 RC39:28,4+14:24,5
54.Urban Josef - Urban JaroslavŠkoda 130 LR
Multi-S Racing
42:06,3+17:02,4
55.Tomek David - Zahrádka JiříŠkoda Fabia S2000 (11R 0318)48:53,4+23:49,5
ODSTOUPILI
Nešpor David - Neoral MartinPorsche 997 GT3Havárie
Lounová Olga - Zalabák PavelRenault Clio Sport
JT Rally Team
Motor
Petrášek Jiří - Petrášek PavelBMW 318 iS E30Technická závada
NDědic jun. Vlastimil - Pokorný MilanFord Escort MK2
VD Rally team klub v AČR
Diferenciál
Generální partner Hlavní partner Hlavní partner Hlavní mediální partner Mediální partner Oficiální partner Oficiální partner Oficiální partner
Pražský Rallysprint