Pražský Rallysprint
K oblíbeným Napište nám - Pražský Rallysprint Pražský Rallysprint Facebook
Pražský Rallysprint Pražský Rallysprint Pražský Rallysprint Pražský Rallysprint
Generální partner Hlavní partner Hlavní partner Oficiální partner

TIPCARS Pražský Rallysprint
28. ročník jedeme 2. 12. 2023!

Aktuálně - co je nového

04. 12.
Pražský Rallysprint

Páté místo se sněhovou nadílkou
Po mnoha letech se tradiční Pražský Rallysprint odehrál na sněhem pokryté trati a posádka týmu ACCR Racing21 Vojtěch Štajf...
> více informací

01. 12.
Pražský Rallysprint

Navrátil - Gál výročí 20-ti let spolu a na Pražském Rallysprintu
V roce 2003 startovala nevšedně namíchaná posádka mladého motokáristy a zkušeného soutěžáka poprvé společně na...
> více informací

další aktuality ...

Tipcars Pražský Rallysprint - populární rally-show

Pražská akce má letitou tradici. Po čtvrt století se v "Mikulášském" termínu sjíždějí do Prahy závodní speciály z celé republiky, ale i ze Slovenska, Polska, Rakouska ... TipCars Pražský Rallysprint je takové malé rozloučení s automobilovými soutěžemi na konci roku. Spíše než na čas se zde jezdí pro zábavu, pro diváky, ale také jako poděkování partnerům jednotlivých týmů za celoroční podporu nákladného sportu. I proto zde vedle jezdců, na horká sedadla spolujezdců, usedají, známé osobnosti nebo zástupci partnerů.
V komplikovaných koronavirových letech 2020 a 21 se síly napínaly k udržení klasických rychlostek v harmonogramu a ke strahovskému kroužení, bohužel, přes všechno úsilí se nakonec ale závody musely odkládat, epidemiologická situace to nedovolovala a s natisklými vstupenkami druhý rok po sobě už si mohl pořadatel tapetovat... A protože byli organizátoři, závodníci i fandové pak hrozně natěšeni, hned v následujícím roce 2022 se závod v Praze jel jak prolog, tak i epilog sezóny – hned dvakrát.
V roce 2023 už se ale zase navazuje na tradici Mikulášského víkendu i erzet za Prahou, po kterých se závodníci vrátí na Strahov k parádnímu odpolednímu show. Srdečně zveme za mistry volantu do Prahy!

číst více ...
Generální partner Hlavní partner Hlavní partner Oficiální partner Hlavní mediální partner Mediální partner Mediální partner Oficiální partner Oficiální partner
Pražský Rallysprint