Pražský Rallysprint
K oblíbeným Napište nám - Pražský Rallysprint Pražský Rallysprint Facebook
Pražský Rallysprint Pražský Rallysprint Pražský Rallysprint Pražský Rallysprint
Generální partner Hlavní partner Hlavní partner Oficiální partner Oficiální partner

Tipcars Pražský Rallysprint 2022 | Archivní aktuality

XVIII. TipCars Pražský Rallysprint již za dva měsíce
01.10.2012

Pomalu, ale jistě končí oba české rallyové šampionáty. V rámci MMČR v  rally čeká na posádky příbramská soutěž, jednodenní soutěže uzavře vsetínský rallysprint. Nastává tak období, kdy začínají probíhat přípravy na osmnáctý ročník populárního TipCars Pražského Rallysprintu.

Věříme, že i letošní závod nabídne příznivcům rallysportu nevšední zážitky. Ti uvidí nejen novou rychlostní zkoušku, ale i zajímavé posádky, mezi kterými by opět neměli chybět ani zahraniční účastníci.

V současné době finišují přípravy časového harmonogramu. Jisté je, že by se mělo uskutečnitcelkem sedm rychlostních zkoušek o celkové délce 41, 80 kilometrů. Větší část se uskuteční ve Velké Chuchli, kde bude pro diváky a posádky vybudována Subaru Rallye Aréna. Kromě toho účastníci absolvují dva průjezdy klasickou rychlostní zkouškou, která by se měla nacházet
nedaleko centra soutěže. Kde přesně, o tom Vás budeme informovat v příští tiskové zprávě.

Vedeni snahou o maximální informovanost diváků, soutěžících, médií i partnerů budeme veškeré informace paralelně publikovat také na webu www.prazskyrallysprint.cz a na facebookovém profilu (adresa uvedena níže). Budeme rádi i za Vaše postřehy, nápady a konstruktivní připomínky, které nám na FB zanecháte a za které Vám předem děkujeme.

web: www.facebook.com/prazskyrallysprint
XVIII. TipCars Pražský Rallysprint již za dva měsíceXVIII. TipCars Pražský Rallysprint již za dva měsíce

Chcete si prohlédnout současné aktuality ?

Generální partner Hlavní partner Hlavní partner Oficiální partner Hlavní mediální partner Mediální partner Mediální partner Oficiální partner Oficiální partner Oficiální partner
Pražský Rallysprint