Pražský Rallysprint
K oblíbeným Napište nám - Pražský Rallysprint Pražský Rallysprint Facebook
Pražský Rallysprint Pražský Rallysprint Pražský Rallysprint Pražský Rallysprint
Generální partner Hlavní partner Hlavní partner Oficiální partner Oficiální partner

Tipcars Pražský Rallysprint 2022 | Archivní aktuality

JTRT v Praze tradičně netradičně
30.11.2011

Nadcházející motoristický víkend se ponese ve znamení tradičného Pražského rallysprintu. A ani v tomto závodě tradičně nebudou chybět posádky vsetínského JT Rally teamu. Letos se mají diváci opravdu nač těšit, dalo by se říci, že pro tento závod by se mohl tým přejmenovat na All Stars Rally Team. Posuďte sami…

S nejnabitějším vozem se představí opět Jaromír Tomaštík, který usedne do krásného Subaru Impreza S9 WRC. A aby té krásy nebylo málo, tak na sedadlo spolujezdce usedne nejkrásnější členka týmu, a sice zpěvačka Olga Lounová. Netradičnost v této trojici pak bude představovat nový design vozu. Fanoušci se mohou těšit na sněhově bílé provedení v barvách hlavního partnera pro poslední dva závody, personální agentury XAWAX.

Další posádkou bude netradičně Daniel Landa – Jaroslav Vrečka na Mitsubishi Lancer EVO IX. Dan si zopakuje loňský start v týmu JTRT a noty mu tentokrát bude číst výše zmíněný Vreky – tradiční spolujezdec Jaromíra Tomaštíka, pro kterého však pražské tratě budou premiérové. Jejich EVO IX se představí v barvách hlavního sponzora JTRT, společnosti Říha Group, prodejce šroubových kompresorů EKOMAK.

Třetí trojici utvoří Zdeněk Pokorný, specialista na zdravou výživu Petr Havlíček a Subaru Impreza WRX Sti N14 v barvách společnosti HELVE s.r.o., provozovatele STK Spořice. Nejzkušenější člen trojice v tomto případě bude paradoxně nerallysta Petr Havlíček, který startoval v Praze už v roce 2009. Pro zbylé dva členy trojice jde rovněž o premiéru na tratích Pražského Rallysprintu.

Doufejme tedy, že celý hvězdný tým nepřekvapí sníh tak jako všechny v loňském roce a že nás naopak překvapí míra podpory vás fanoušků. Přijďte nám fandit, jste srdečně zváni.
JTRT v Praze tradičně netradičněJTRT v Praze tradičně netradičně

Chcete si prohlédnout současné aktuality ?

Generální partner Hlavní partner Hlavní partner Oficiální partner Hlavní mediální partner Mediální partner Mediální partner Oficiální partner Oficiální partner Oficiální partner Oficiální partner
Pražský Rallysprint