Pražský Rallysprint
K oblíbeným Napište nám - Pražský Rallysprint Pražský Rallysprint Facebook
Pražský Rallysprint Pražský Rallysprint Pražský Rallysprint Pražský Rallysprint
Generální partner Hlavní partner Hlavní partner Oficiální partner Oficiální partner

Tipcars Pražský Rallysprint 2022 | Archivní aktuality

Pech s Uhlem na Pražském rallysprintu
06.12.2019

Tradiční ukončení rallyové sezóny proběhne tuto sobotu při 25. Pražském rallysprintu.

Václav Pech jun. s Petrem Uhlem zde poprvé společně osedlají zapůjčené moderní VW Polo GTI R5, aby co nejvíce porovnali vlastnosti potencionální techniky pro příští rok. Pech zde dokázal v minulosti již 10x vyhrát, ale se svým stálým spolujezdcem Uhlem „pouze“ 3x. Ten zde sedadlo spolujezdce příležitostně propůjčoval významným osobnostem. Letos tedy chtějí opět spolu usilovat o příčky nejvyšší.

„Petr má den po Pražském rallysprintu narozeniny a dárek v podobě dobrého umístění by mu udělal určitě radost. O to větší budeme mít do závodu motivaci,“ říká jezdec EuroOil teamu Václav Pech jun. „První svezení s Polem na Setkání mistrů v Sosnové se mi líbilo, ale opravdové závodění přijde až teď v Praze. Letošní ročník bude hodně těžký, rychlostky v Karlíku a v Radotíně by byly jezdecky náročné i v letních měsících. V prosincovém počasí to může být hodně těžké a na Strahově, který všichni notoricky známe, se zase pojede o desetiny vteřiny“ doplňuje Pech.

Pořadatelé letos zařadili do harmonogramu čytři klasické a dvě okruhové rychlostní zkoušky. Novinkou je závěrečná sedmá exhibiční rychlostka, která ale není do závodu počítaná. Na té jezdci mohou divákům předvést se svými vozy vlastní show bez ohledu na dosažený čas.
Pech s Uhlem na Pražském rallysprintu

Chcete si prohlédnout současné aktuality ?

Generální partner Hlavní partner Hlavní partner Oficiální partner Hlavní mediální partner Mediální partner Mediální partner Oficiální partner Oficiální partner Oficiální partner
Pražský Rallysprint