Pražský Rallysprint
K oblíbeným Napište nám - Pražský Rallysprint Pražský Rallysprint Facebook
Pražský Rallysprint Pražský Rallysprint Pražský Rallysprint Pražský Rallysprint
Generální partner Hlavní partner Hlavní partner Oficiální partner Oficiální partner

Tipcars Pražský Rallysprint 2022 | Archivní aktuality

Pražský Rallysprint odhaluje startovní listinu
26.11.2018

V sobotu 1.12.2018 by se na startu XXIV. TipCars Pražský Rallysprintu mělo objevit 63 dvojic. Sice u některých posádek ještě zbývá doplnit jména spolujezdců, již teď jsou ale zvědavcům k dispozici odpovědi na základní otázky - tedy kdo bude mít jakou techniku k dispozici a jaká se na auta budou lepit startovní čísla.

Tak jako každý rok, i letos jsme se dočkali dlouhých fanouškovských debat ohledně startovní listiny pro XXIV. TipCars Pražský Rallysprint. Nemá smysl na otázky odpovídat jednotlivě, nejvíce prozradí přímé nakouknutí do čerstvě zveřejněného seznamu.

Shrňme si tedy alespoň statistické údaje. Odstartovat by měl neuvěřitelný počet 21 vozů kategorie R5 (včetně VW Polo R5 a Hyundai i20 R5), k tomu se přiřadí čtyři ´wéercéčka´, čtyři atraktivní automobily GT se zadním náhonem, ale například i devět vozů historických. V seznamu přihlášených máme letošního mistra Evropy, mnohonásobného mistra České republiky, absolutního mistra Slovenska i Polska v rally, také sedmnáctiletého vítěze letošní Rallysprint Série, ale i olympijského vítěze v desetiboji!

Připomeňme tedy už jen, že v sobotu 1.12.2018 se nejprve po osmé hodině ranní začne závodit na rychlostní zkoušce Subaru Točná a po hodině desáté už se závodních aut dočkají fanoušci na TipCars okruzích na Strahově, kde se budou jezdci prohánět až do odpoledne. Pořadatelé diváky už dopředu upozorňují, aby přišli včas a dbali pokynů pořadatelů – zejména každoroční návštěvníci ale samozřejmě dobře vědí, že i když na tratích budou platit přísná bezpečnostní opatření, přijdou si na své a čeká je velká sportovní podívaná.

Karel Špaček, media team

web: www.prazskyrallysprint.cz/pro-divaky/posadky/

Chcete si prohlédnout současné aktuality ?

Generální partner Hlavní partner Hlavní partner Oficiální partner Hlavní mediální partner Mediální partner Mediální partner Oficiální partner Oficiální partner Oficiální partner
Pražský Rallysprint