Pražský Rallysprint
K oblíbeným Napište nám - Pražský Rallysprint Pražský Rallysprint Facebook
Pražský Rallysprint Pražský Rallysprint Pražský Rallysprint Pražský Rallysprint
Generální partner Hlavní partner Hlavní partner Oficiální partner Oficiální partner

Tipcars Pražský Rallysprint 2022 | Archivní aktuality

Pech s Uhlem míří na Rallysprint
28.11.2014

(TZ Euro Oil Team)
Po vítězství na Setkání mistrů, které se uskutečnilo o uplynulém víkendu, se Václav Pech jun. a EuroOil-invelt team intenzivně připravovali celý týden na Pražský Rallysprint. Tradiční ukončení soutěžácké sezony se vrací opět na Strahov, kde mají diváci možnost vidět jak ostré závodění, tak zároveň i přilehlý servis a zázemí jednotlivých teamů. Václav Pech jun. bude usilovat již o desáté vítězství na tomto prestižním podniku.

„Pražský Rallysprint má zvláštní atmosféru, kde tisíce diváků tvoří bouřlivý kotel a každého jezdce tlačí za vítězstvím. My pojedeme opět s Mini v kategorii WRC, kdy se nám v Sosnové minulý týden podařilo doladit podvozek k výkonnějšímu motoru a velkou předností WRC jsou i větší zadní brzdy, které normálně používat nesmíme. Do Prahy se s Petrem velice těšíme, hlavně kvůli svezení s takto vylepšeným Mini a také na diváckou kulisu. Petr si na tomto okruhu kolem Strahova, který se opakuje a jede se na úplném limitu a možnostech auta i jezdců, trochu odpočine od rozpisu a víc si užije svezení a atmosféru závodu,“ říká Václav Pech jun.

Pražský Rallysprint odstartuje v sobotu 29. listopadu 2014 v 9.30 hod. na pražském Strahově a divákům se zde představí více než pět desítek soutěžních automobilů celkem v pěti rychlostních zkouškách. Cíl je naplánovaný na 15.00 hod. tamtéž.
Pech s Uhlem míří na Rallysprint

Chcete si prohlédnout současné aktuality ?

Generální partner Hlavní partner Hlavní partner Oficiální partner Hlavní mediální partner Mediální partner Mediální partner Oficiální partner Oficiální partner Oficiální partner
Pražský Rallysprint