Pražský Rallysprint
K oblíbeným Napište nám - Pražský Rallysprint Pražský Rallysprint Facebook
Pražský Rallysprint Pražský Rallysprint Pražský Rallysprint Pražský Rallysprint
Generální partner Hlavní partner Hlavní partner Oficiální partner Oficiální partner

Tipcars Pražský Rallysprint 2022 | Archivní aktuality

XX.TipCars Pražský Rallysprint ? připraveni odstartovat
27.11.2014

(TZ Pražský Rallysprint 03/2014)
Startovní listina XX.TipCars PRAŽSKÉHO RALLYSPRINTU už začíná mít jasnější podobu. Na základě velkého zájmu o start na strahovských zkouškách musel pořadatel zvýšit počet startujících posádek z 50 na opravdu konečných 52 posádek. I když je seznam stále neúplný, to nejpodstatnější již jasné. Závod samotný je volným podnikem a velká volnost se dává i přihlášeným posádkám v tom, aby až do poslední chvíle mohly měnit spolujezdce a i automobil. "Je to podobné každý rok a jasno máme prakticky až po technických přejímkách. Jezdci pošlou přihlášku třeba jen se svým jménem. Tak to prostě je," s úsměvem říká předseda organizačního výboru Petr Mihule.

Pořadatelé rallysprintu finišují obvyklé hektické přípravy na sobotní závodění kolem Strahova, ve čtvrtek se začínají sjíždět první účastníci do servisní zóny, která v pátek ráno ožije naplno. XX. TipCars Pražský Rallysprint zahájí technické přejímky na Strahově v pátek 28. listopadu odpoledne, závod samotný se odehraje v sobotu 29., přes startovní rampu přejede první vozidlo v 9:30.

Listina se startovními čísly všech 52 přihlášených, plná zvučných jmen a ozdobená 10 závodními speciály kategorie WRC, má již také svoji konečnou podobu a tak už jen odpočítáváme poslední hodiny do startu. Zbývá ještě poprosit počasí o přízeň a diváky, aby dbali na bezpečnost a pokynů pořadatelů, nevstupovali do zakázaných prostor včetně ochozů a střechy strahovského stadionu (!), a pražská show může začít!

Více čtěte na stránce tiskových zpráv, viz odkaz níže.

web: www.prazskyrallysprint.cz/pro-media/tiskove-zpravy/

Chcete si prohlédnout současné aktuality ?

Generální partner Hlavní partner Hlavní partner Oficiální partner Hlavní mediální partner Mediální partner Mediální partner Oficiální partner Oficiální partner Oficiální partner
Pražský Rallysprint